Advert

ALAÇAM SEVDALILARI KAYMAKAM ZAMAN'A İADEYİ ZİYARETTE BULUNDULAR

İstanbul Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF) Genel Başkanı Sefer Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Fikret Zaman'ı makamında ziyaret etti.

ALAÇAM SEVDALILARI KAYMAKAM ZAMAN'A İADEYİ ZİYARETTE BULUNDULAR

İstanbul Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF) Genel Başkanı Sefer Aksoy, Yönetim Kurulu Üyesi Fehim Gevrek, İstanbul Alaçamlılar Derneği Keşkek Güreş Ağası Hüseyin Temur ve Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir doğdukları baba ocaklarına gelerek resmi kurum amirleri ile bir araya gelerek gündemdeki konular hakkında bilgi alış verişine bulunarak yapılabilecek olan her türlü işin altına elimizi koymaya hazırız dediler. 

            Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman'ı makamında ziyaret Eden İstanbul Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF) Genel Başkanı Sefer Aksoy, Yönetim Kurulu Üyesi Fehim Gevrek, İstanbul Alaçamlılar Derneği Keşkek Güreş Ağası Hüseyin Temur ve Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ilçemize geldiği günden itibaren halkla hiç bir zaman diyaloğunu kesmeyen ve halkla birlikte olan halkın isteklerini geri çevirmeyen Kaymakam Fikret Zaman'a teşekkürlerini sundular.

            Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, (ALDEF) İstanbul Alaçam Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sefer Aksoy ve Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KARAHÜSEYİNLİ'DE 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER ETKİNLİĞİ
KARAHÜSEYİNLİ'DE 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER ETKİNLİĞİ
ALAÇAMLI ÇİFTÇİLER ANTALYA FUARINDA
ALAÇAMLI ÇİFTÇİLER ANTALYA FUARINDA