Advert

KÖY OKULUNA 'MUTLULUK' TAŞIDILAR

Gençlik Merkezi gönüllüleri, ziyaret ettikleri köy ilkokulunda oyunlar oynayıp hediyeler verdikleri öğrencilere unutamayacakları bir gün yaşattı.

KÖY OKULUNA 'MUTLULUK' TAŞIDILAR

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan: Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz uzun yıllardır sürdürdüğü her hafta bir köy okulunda ‘Spor Her Yerde’ projesi ile en uzaktaki çocuğumuza ulaşıncaya dek ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu hafta Aşağıkoçlu ilkokulunda öğrencilerle çeşitli spor aktiviteleri, etkinlikler gerçekleştirdik. Okul bahçesine spor branş alanları kurarak branş tanıtımı, oyun ve eğlenceli oyunlar oynanarak, öğrencilere çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulunulduk. Öğretmen ve öğrencileri Alaçam merkezinde bulunan ilçe müdürlüğü tesislerinde ağırlamak istiyoruz dedi.

"BİR NEBZE DE OLSA TEBESSÜM OLUŞTURABİLDİYSEK NE MUTLU BİZLERE"

Karaaslan: "Çocuklarla çok eğlenceli aktiviteler yaptık. Gönüllü olarak yaptığımız bu işte bizler de çok mutluyuz. Çocukların yüzündeki gülümsemeleri görmek bizleri çok mutlu ediyor. Etkinlikleri yaparken çocuklardan biri yanımıza geldi ve 'İyi ki geldiniz' dedi. Biz de bundan hem gurur hem de mutluluk duyduk."

İlkokul öğrencileri ise çok güzel oyunlar oynadıklarını ve çok eğlendiklerini vurgulayarak, "Çok güzel vakit geçirdik. Daha önce hiç böyle bir gün yaşamamıştık." dediler.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüze bağlı Spor, Gençlik Merkezi ve KYK Müdürlüklerimizde görev yapan tüm personellerimizle her alanda ziyaret, etkinlik ve faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz dedi.

Spor Eğitim Uzmanı Ayşe Şeyhoğlu, projeye ilişkin olarak yaptığı konuşmada: “Gençler arasında sağlıklı bir iletişim ortamı oluşturma, sorumluluk duygularını geliştirme ve topluma daha duyarlı bireyler kazandırma, gençlere çevre bilinci kazandırma ve bununla birlikte gönüllü gençlerin, öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırma amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Spor Her Yerde’ projesi kapsamında öğrencilerimizin yüzlerinde bir nebze de olsa tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bizlere” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI