Advert

GENÇLİK MERKEZİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI FARK YARATIYOR

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar doğrultusunda Gençlik Merkezinde Drama, Dil Eğitimleri, Kur’an-ı Kerim ve Akıl Zeka Oyunları Atölyelerinden etkinlikler devam ediyor.

GENÇLİK MERKEZİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI FARK YARATIYOR

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Akıl ve zekâ oyunları eğitimi ile çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü faaliyet ekibi Tanıtım Günlerinde gönüllü gençlerimiz Gençlik Merkezi Tanıtım standımızda bizimle birlikteydi. Daha sonra atık şişelerden yemlik yapıp hayvan dostlarımızın yanında oldular. Karikatür çizerek yeteneklerini keşfedip hayal güçlerini geliştirdiler. Okuma halkası yaparak kitap okuma alışkanlıklarını kazandılar. Sosyal Uyum ve Gençlik Katılımı projesi ile çocuklarımız için "Yabancılar İçin Türkçe Eğitimi" ile sosyalleşmeye katkıda bulundular.  Aynı zamanda Gençliğin Katılımı ve Güçlendirilmesi Projesi ile de faaliyetlere devam ediyor.

                Gençlik merkezlerimiz bu ay yine birbirinden renkli gençlik çalışmalarında bulundu. Dolu dolu geçen bu ay ki etkinlikler gönüllü gençlerimize kişisel gelişimlerine de katkı sunmaya devam ederken hoşça vakit geçirmelerine de imkân tanıyor. Tüm bu çalışmalar gençlerimize farkındalık oluşturmak toplumsal ve bireysel yarar sağlamak aynı zamanda yeteneklerini ortaya çıkmasını sağlayıp hobi edindirmek ya da gelecekleri için sağlam bir zemin hazırlamak hedeflerimiz arasında.

                Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan konu hakkında şunları söyledi: Karaslan, Gençlik ve Spor Bakanlığımız himayesinde yürütülen Drama, Dil Eğitimleri, Kur’an-ı Kerim ve Akıl Zeka Oyunları projesi çerçevesinde yapılan etkinliklerde öğrenciler doyasıya eğlendi. Tüm faaliyet ekibime ve okullarımızın öğretmenlerine teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI