Advert

ALAÇAM AK PARTİ'DEN KARAASLAN'A ZİYARET

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Güven Kıcır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkan vekili Samet Yeşilyurt ve yönetimi ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletveki

ALAÇAM AK PARTİ'DEN KARAASLAN'A ZİYARET

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Güven Kıcır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkan vekili Samet Yeşilyurt ve yönetimi ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı AK Parti Genel Merkezinde ziyaret ettiler.

                AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir, Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sn. Çiğdem Karaaslan'nı Kadın Kolları Başkanımız Güven Kıcır, Gençlik Kolları Başkan Vekili Samet Yeşilyurt ile Yönetim Kurulu ve Belediye Meclis Üyelerimizden oluşan heyetle AK Parti Genel Merkezimizde ziyaret ederek yaptığımız çalışmalar ve yeni hedeflerimizi değerlendirdiğimiz bir toplantı gerçekleştirdik. Genel Başkanımıza ilgili ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

                Ziyaretlerinden memnun olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve ekibine teşekkür etti. Ziyaret sonrası Genel Başkan Yardımcısına hediye takdiminde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI