Advert

MHP'DEN KÖY ÜRÜNLERİ PAZARINA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Av. Arb. Muhammet Ergin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretlerine devam ediyor.

MHP'DEN KÖY ÜRÜNLERİ PAZARINA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 12 Kasım 2023 Pazar günü Gökçeboğaz Mahallesinde bulunan Köy Ürünleri pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak bol kazançlar dilediler.    

                Geçtiğimiz aylarda genel kurulunu yapan ve Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı koltuğuna oturan Av. Arb. Muhammet Ergin durmak bilmeyen enerjisi ile vatandaşları kucaklamaya devam ediyor. Seçildiği günden beri Alaçam’ın en aktif siyasetçilerin başında gelen ve bitmek bilmeyen enerjisini ziyaretlerle perçinleyen Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Av. Arb. Muhammet Ergin son olarak Gökçeboğaz Mahallesinde bulunan Köy Ürünleri pazarı esnaf ve alış veriş yapan vatandaşların hal ve hatırlarını sorarak sorunlarını dinledi. Gökçeboğaz Köy Ürünleri pazarı esnaflarıyla sıcak temas kurmaya devam edeceklerini ve vatandaşların sorunlarına hızlı çözümler üretmek için üzerlerine düşen görevi layıkıyla yerine getireceklerini ifade eden Ergin, “Semt pazarlarımızda esnaflık yapan kardeşlerimizin ne tür zorluklar yaşadıklarını çok iyi biliyoruz. Bu zorlukların ortadan kaldırılması ve kış şartlarından en az şekilde etkilenmeleri için gerekeni yapacağız” diye belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI