Advert

VALİ TAVLI'NIN YAKAKENT ZİYARETİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı, çeşitli ziyaretler kapsamında Yakakent ilçesini ziyaret ederek Kaymakam ve Belediye Başkanından ilçe hakkında bilgiler aldı.

VALİ TAVLI'NIN YAKAKENT ZİYARETİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı, Kaymakamlık binasında Kaymakam Abdüssamed Kılıç, Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ve kurum amirleri ile toplantı yaparak ilçenin genel durumu, yapılan çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında bilgi aldı.

                Samsun Valisi Orhan Tavlı, Yakakent Kaymakamı Abdussamed Kılıç ile birlikte Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma'yı makamlarında ziyaret etti.

                Ziyarette, Yakakent Belediyesi tarafından ilçe genelinde yürütülen hizmet ve projeler görüşüldü. Yeni yapılan Hükümet konağı inşaatını gezerek Kaymakam Kılıç'tan bilgiler aldı.

                Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, "İlçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Samsun Valisi Orhan Tavlı'yı belediyemizde ağırladık. Sayın Valimiz Tavlı'ya şirin ilçemiz hakkında sunumda bulunduk. Belediye Başkanı Kıyma, Nazik ziyaretlerinden dolayı Samsun Valisi Orhan Tavlı'ya teşekkür etti.

                Ziyarettin ardından Samsun Valisi Orhan Tavlı, İlçe Kaymakamı Abdussamed Kılıç ve Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Kıbrıs Gazisi Nizamettin Özdemir'i ve Gazi Arif Tahtacı'yı evlerinde ziyaret ettiler. Şehit ve gazilere her zaman minnet ve şükran duyduklarının altını çizen Vali Tavalı, “Sizleri her zaman başımızın tacı olarak görüyoruz. Şehit ve gazilerimiz bu toprakları vatan yapmak için kanlarını döktüler. Biz de onların gölgesinde hayatımızı devam ettiriyoruz. Ahirete göç etmiş olanlara Allah’tan rahmet diliyoruz, ülkemiz sizler sayesinde özgür ve bağımsızdır.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI