Advert

MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2023-2024 İlk yarı ikinci dönem Eğitim Öğretim Yılı İlçe Millî Eğitim Müdürler kurulu toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özkurt başkanlığında yapıldı.

MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürü  Resul Özkurt, toplantının açılışında yaptığı açıklamada eğitimin bir bütün olduğunu bu nedenle entegrasyon ne kadar sağlıklı olursa başarının da top yekûn o derece de artacağını ifade etti. Önceki yıllarda ciddi gayretler gösteren tüm idareci, öğretmen ve personelimize çok teşekkür ediyorum dedi.

                İlçe Milli Eğitim Müdürü  Resul Özkurt'un başkanlığında yapılan toplantıya ilçede bulunan Okul müdürleri katıldı. Yoğun gündem maddeleri ile yapılan toplantıda 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı birinci dönemin genel değerlendirilmesi ve ikinci döneme dair yapılacak çalışmalarla ilgili toplantıda bulunan gündem maddeleri tek tek ele alındı.

                Özkurt; Eğitim öğretimde kalitenin yükseltilmesi, akademik başarının artırılması ve ilçe olarak hedeflerimize ulaşmamız için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizle ekip ruhu içerisinde hareket ederek gereken titizlik ve hassasiyeti göstereceklerine inandığını dile getirerek, 2023-2024 eğitim öğretimin İlk yarı ikinci dönem öncesinde çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI