Advert

KAYMAKAM KAYABAŞI'DAN ŞEHİT ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fatih Kayabaşı 2016 yılında Fırat Kalkanı Operasyonunda şehit olan Asb. Kd. Çvş. Erdal Bolat'ın kabrine ziyarette bulundu.

KAYMAKAM KAYABAŞI'DAN ŞEHİT ZİYARETİ

Alaçam Kaymakamı Fatih Kayabaşı, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Yaşar Görmez, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Aktaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem, Alaçam Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Sedat Hamurcu, şehit ailesi ve yakınları ile birlikte 2016 yılında Fırat Kalkanı Operasyonunda şehit olan Kadıköy Mezarlığında bulunan Şehit Asb. Kd. Çvş. Erdal Bolat'ın kabrine ziyarette bulundu. Şehidin kabrinin başında Alaçam Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Sedat Hamurcu tarafından okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından tüm şehitlerimiz adına dualar edildi.

                Programın devamında şehidin ailesine hane ziyaretinde bulunan Kaymakam Kayabaşı, Şehit ailesi ve yakınları ile bir müddet sohbet edip, onların taleplerini dinledi. Kaymakam Kayabaşı; " Bizler evlatlarınızın yerini tutamayız ama devletimizin şefkatini sizlere göstermek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Buradan vatana hizmet etmiş isimli isimsiz herkesten Allah razı olsun." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI