Advert

VALİ TAVLI'NIN ALAÇAM ZİYARETİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı İlçe ziyaretleri kapsamında Alaçam'da Alaçam Kaymakamlığını, Belediye Başkanlığını ve Esna Odası, Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği ziyaretlerini gerçekleştirdi.

VALİ TAVLI'NIN ALAÇAM ZİYARETİ

Samsun Valisi Orhan Tavlı, Alaçam Kaymakamlığı ziyaretinde İlçe Kaymakamı Fatih Kayabaşı, Belediye Başkanı İlyas Acır, İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Aktaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yaşar Görmez ve Alaçamspor Bocce Takımı ve Beden Eğitim Öğretmeni Gökhan Bozdemir ve dereceye giren sporcular ile birlikte karşıladılar. Karşılama sonrası Vali Tavlı'ya öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi. Daha sonra Kaymakamlık makamında bir araya gelen Vali Tavlı, Kaymakam Fatih Kayabaşı'dan ilçe hakkında brifing aldı. Akabinde Daire amirleri ile bir araya geldi.

                Vali Tavlı, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyareti kapsamında Başkan Vedat Özyılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir araya geldi. Başkan Özyılmaz'dan ilçe esnafı hakkında bilgi aldı. Başkan Özyılaz ilçe sınarları içerisinde şoför esnafı dahil 1.250'ye yakın esnaf ve sanatkar olduğunu bunların yaklaşık 350sinin şoför esnafı olduğunu diğerleri ise sanayi ilçe ve mahallelerimizde bulunan esnaflarımız teşkil etmektedir dedi. Başkan Özyılmaz ziyaretlerinden dolayı Samsun Valisi Orhan Tavlı'ya teşekkür etti.

                Esnaf Odası ziyareti sonrası Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sömez'den Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği hakkında bilgiler aldı.

                Buradan Alaçam Belediyesine geçerek Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar'dan Belediye'nin çalışmaları ve projeleri ile ilgili bilgi aldı.

Vali Tavlı Belediye ziyareti sonrası 24.11.2016 tarihinde Suriye'nin Halep kentine bağlı El-Bab bölgesinde hava saldırısında şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Erdal Bolat'ın Ailesini ziyaret etti. Ziyarette İlçe Müftüsü Orhan Bal tarafından Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından dua etmesi ile son buldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI