Advert
Advert

Muhtar Adayı Aziz Kaya Seçmenlerine Bez Torba Dağıttı

Alaçam Alparslan Mahallesi Muhtarı ve Muhtar adayı Aziz Kaya seçmenlerine bez torba, Kalım, Çakmak gibi hediyeler dağıttı.

Muhtar Adayı Aziz Kaya Seçmenlerine Bez Torba Dağıttı

Alaçam Alparslan mahallesine ikinci kez muhtar olmak için tekrar aday olan Aziz Kaya, seçmenleri marketlerde sıkıntı yaşamamaları için kapı kapı dolaşarak bez torba dağıttı. 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine siyasiler kadar muhtar adayları da sıkı bir şekilde çalışıyor. Alaçam Alparslan mahallesinde bin 597 seçmeni olan Alparslan Mahallesinde ise mevcut muhtarla birlikte 6 aday yarışacak. Mahallesinde “GÖNÜLLERİN MUHTARI” olarak hizmet eden ve ikinci kez muhtar olmak için tekrar aday olduğunu belirten Aziz Kaya, "Göreve tekrar talibim. Mahallemizde şuan bin 597 seçmen bulunuyor. Malum marketlerde poşet paralı oldu. Ben de bir sosyal proje olarak seçmenlerime market çantası, kalem, çakmak gibi hediyeler dağıtmaya karar verdim. Hazırlattığım çantaları şimdi kapı kapı dolaşarak eşimle ve azalarım ile birlikte dağıtıyorum" dedi.

Kaya, torbayı alan vatandaşların şu günlerde bu çantanın çok makbule geçtiğini söylediklerini anlattı. Mahalle halkının muhtarlarından çok memnun olduklarını ve her ihtiyaçlarının karşılandığını söylediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
SAMSUN JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI
EMNİYETTEN MOTOSİKLET UYGULAMASI