Advert

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HALİT DOĞAN

Samsun büyükşehirde AK Parti Genel Merkezi yaptığı istişareler sonucunda halen Çarşamba Belediye Başkanlığı görevini yürüten Halit Doğan’a Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı resmen tebliğ edildi.

AK PARTİ SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HALİT DOĞAN

Çarşamba Belediyesi’nde yaptığı başarılı çalışmalarla göz dolduran 45 yaşındaki genç siyasetçi Av. Halit Doğan’ın yarın yapılacak aday tanıtım toplantısında Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmen açıklaması bekleniyor.

HALİT DOĞAN KİMDİR?

1978 yılında Çarşamba Yenikışla Mahallesinde doğdu. İlköğretimini Çarşamba ilçesi Denizler Köyü ilkokulunda, orta-lise öğrenimini Çarşamba İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 1996 yılında kazandığı Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu.

2002 yılından 31 Mart 2019 yerel seçimlerine kadar Çarşamba ilçesinde serbest avukatlık yapmaya devam etti. Çarşamba İmam-Hatip Lisesi Mezunları Derneği’nde ve Çarşambaspor’da yöneticilik yaptı. 31 Mayıs 2014 tarihinde AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı olarak atandı. 5. ve 6. olağan kongrelerde yeniden başkan seçildi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından 31 Mart mahalli ve idari seçimlerinde Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan adayı olarak belirlendi ve Çarşamba Belediye Başkanı Seçildi. Evli ve 3 Çocuk Babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI