Advert

AK PARTİ’DEN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Alaçam İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları ile birlikte geçtiğimiz günlerde genel merkez tarafından ataması yapılan Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanı Süleyman Gültepe ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK PARTİ’DEN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ziyarette AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir, “Cumhurittifakımızın Yolunda Çalışmaya Devam Edeceğiz” Cenab-ı Allah huzur içerisinde ilçemize en güzel hizmetleri yapmamıza vesile kılsın. İlçemizin en önemli özelliği hem yerel yönetimler kendi içinde hem de teşkilatlarımızla dayanışma içerisinde istişareyi önemseyerek, bizi seven, güvenen hemşehrilerimize layık olma yolunda hep beraber çalışarak hizmet etmektir. O açıdan hem deneyimiyle hem kamuoyundaki sevilen, güvenilen parti olarak seçim sürecinde de inşallah bundan sonraki süreçte de en güzel hizmetleri yapacağına inanıyor, dua ediyoruz. Cenab-ı Allah mahcup etmesin. Mevla’m hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Hayırlı olsun Başkanım” şeklinde konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Binası’nda gerçekleşen ziyarette AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir yeni yönetime başarılar dilerken, MHP Alaçam İlçe Başkanı Süleyman Gültepe’de AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI