Advert

İYİ PARTİ ALAÇAM İLÇE BAŞKANI DURSUN AYVAZ İSTİFA ETTİ

İYİ Parti İlçe Başkanı olarak Yaklaşık 6yıldır görev yaptığı ALAÇAM İYİ PARTİ ilçe başkanlığı görevimden il başkanı ve milletvekili ile çalışma ortamı kalmadığından görevi bırakıyorum bugün itibariyle istifa ettiğini bildirdi.

İYİ PARTİ ALAÇAM İLÇE BAŞKANI DURSUN AYVAZ İSTİFA ETTİ

Başkan Ayvaz, İlçe başkanlığı görevinde iyi parti ilçemizde her seçimde Türkiye ortalamasının çok üzerinde oy almıştır. İlçe teşkilatı olarak bir çok zorlukla karşılaştık. 6 yıllık süreçte bir çok vatandaşlarımızın evine misafir olduk, yardımcı olmaya çalıştık, çocuklarımızın sıkıntısını kendi sıkıntımız olarak gördük.köy köy gezdik.Hep ilklere imza attık.

                Ayvaz, 6 yıllık süreçte çok kıymetli yol arkadaşı ve dostluklar edindik. Sonuç itibariyle hiç etik olmayan davranış ve iftiralara uğradık.Onurumuz her şeyin üstündedir. Her zaman söylediğimi tekrar ediyorum. Teşkilatı yok sayanın bizim yanımızda hükmü yoktur. Kişisel ikbalimiz veya koltuğu koruyalım düşüncesiyle yapılan yanlışlara ses çıkarmaz kabul edersek o zaman kişiliğimizden ödün vermiş olurduk. Söz konusu Alaçam ise ilçe teşkilatı olarak dik duruşumuz her zaman ve koşulda ALAÇAM öncelikli olmuştur. Kimsenin Emir eri olmadık olmayacağız.

                Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, üyelerimize, iyi parti ile gönül bağı olan hemşerilerimize ve tüm Alaçamlı vatandaşlarımıza destekleri için teşekkür ederim. İl divan kurulu üyelerine, İYİ PARTİ SAMSUN teşkilat mensuplarına her zaman verdikleri destek için ayrıca teşekkür ederim. İYİ'ki varsınız.

                Sonuç olarak mevcut il başkanı ve milletvekili ile çalışma ortamı kalmadığından görevi bırakıyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerde aday olan Zergün Deliorman Demirci ve Ramazan Özdemir arkadaşlara başarılar dilerim.Her ikisi de Alaçam için değerlidir. Hizmet odaklı nezaket çerçevesinde seçim kampanyası yapacaklarına inanıyorum..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI