Advert

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZERGÜN DELİORMAN DEMİRCİ, SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Zergün Deliorman Demirci, Alaçam Sanayi Sitesi’nde esnafla bir araya geldi.

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZERGÜN DELİORMAN DEMİRCİ, SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Zergün Deliorman Demirci, Alaçam Sanayi Sitesi’nde esnafla bir araya geldi. Sanayi esnafını ziyaret eden, esnafın dertlerini dinleyen, not alan Belediye Başkan Adayı Zergün Deliorman Demirci, sorunu olanın sorununu çözeceğiz dedi.

                Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Alaçam Belediye Başkan Adayı Zergün Deliorman Demirci, Alaçam sanayi sitesi esnafının yakın ilgisiyle karşılaştı, sanayi esnafının sorunlarını yakından bildiğini ifade etti ve onların beklenti ve taleplerini karşılamak için çalışacaklarını söyledi.

                CHP Alaçam Belediye Başkan Adayı Zergün Deliorman Demirci, ziyaret sırasında yaptığı açıklamaya, tüm esnafa işlerinde hayırlı kazançlar dileyerek başladı. Sanayi esnafının görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Demirci, onların sorunlarını ve isteklerini yerine getirmek için gece gündüz demeden var gücüyle çalışacaklarını vurguladı.

                Demirci, "Alaçam sanayi sitesi esnafımızın desteği bizim için çok değerlidir. Onların sorunlarını ve taleplerini çok iyi biliyoruz. Belediye Başkanı olarak göreve gelmemiz halinde, sanayi esnafımızın beklentilerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Esnafımızın işlerini kolaylaştırmak ve daha iyi şartlarda çalışmasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağız." dedi.

                Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Zergün Deliorman Demirci'ye CHP Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI