Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI RAFFA’DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

27 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında Mersin Toroslar Bocce sahasında Raffa Büyükler Türkiye Şampiyonası yapıldı.

ALAÇAMSPOR BOCCE TAKIMI RAFFA’DA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Türkiye’nin değişik illerinden yaklaşık 90 sporcunun katıldığı Raffa Türkiye Şampiyonası 6 gün süren çekişmeli maçlara sahne oldu. Raffa Türkiye şampiyonasında Alaçamspor Bocce takımı sporcusu Selma Kalanç ile Bingöl Bocce takımı sporcusu Şevval Akcanlı’dan oluşan Büyük bayan takımı Türkiye Şampiyonu oldu. Raffa Türkiye şampiyonasında ikinciliği Ankara bocce takımından Esile Emen, Hümeyra Emen alırken Türkiye üçüncülüğünü Alaçamspor Bocce takımı sporcuları Buse Kır, Melike Coşguner aldı.

Bocce Milli Takım Antrenörü ve Beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir altı gün süren yorucu ve çok zevkli maçların oynandığı Türkiye Şampiyonasından sporcularım Büyük bayanlarda Türkiye Şampiyonluğu, Türkiye üçüncülüğü ile Büyük erkekler altın nokta atışlarında Umut Kalaycı ile Türkiye üçüncülüğü aldı.

Sporcularımı bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Türkiye Şampiyonluğu Samsun’a hayırlı olsun. Milli takım seçmelerine katılacak Sporcularıma başarılar diliyorum. 17 - 21 Haziran’da İtalya'da yapılacak Avrupa şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek en büyük arzumuzdur. Bize destek olan herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI