Advert

ALAÇAM, BOWLİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU

6-9 Şubat tarihleri arasında Ankara da Okulsporları Gençler Bowling Türkiye Şampiyonası yapıldı.

ALAÇAM, BOWLİNG TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Türkiyeden Grup Birinciliği Müsabakalarında dereceye giren 16 Genç kız Bowling takımı ile 16 Genç Erkek Bowling takımı Türkiye Şampiyonluğu için 4 gün süren çok çekişmeli maçlar yaptılar.

Genç kız kategorisinde Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi Genç Kız Bowling takımı Türkiye Şampiyonu oldu. Türkiye ikincisi Samsun İlkadım Anadolu Lisesi, Üçüncüsü Sakarya Anadolu Lisesi oldu.

                Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan BOZDEMİR Samsun ilini temsilen Ankara da yapılan Bowling Türkiye Şampiyonasına katıldık. Alaçamspor Bocce takımının alt yapısını oluşturan Alaçam ŞMTAL okulu Genç kız takımımızı Türkiye Şampiyonluğundan dolayı tebrik ediyorum.

                Aylarca süren yoğun bir antreman proğramı ile Türkiye Şampiyonasına hazırlandık. Samsun un Alaçam ilçesinde Bowling salonu bulunmuyor. Biz sporcularımızda Haftada bir gün 150 km  yol yaparak antremana Samsun Bowling salonuna gittik. Bu Türkiye şampiyonluğu için çok emek ve çaba sarf ettik.Samsun iline hayırlı olsun. Bize destek olan herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI