Advert

BAŞKAN ADAYI RAMAZAN ÖZDEMİR DAĞ BAYIR GEZİYOR

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye başkan adayı Ramazan Özdemir, dağ, bayır, yağmur, çamur, kar demeden çalışmalarına devam ediyor.

BAŞKAN ADAYI RAMAZAN ÖZDEMİR DAĞ BAYIR GEZİYOR

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye başkan adayı Ramazan Özdemir Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam İlçe Başkanı Süleyman Gültepe ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Enescan İleri ile birlikte Gülkaya, Yukarıısırganlı, Kızlan, Vicikler, Harmancık, Aşağıısırganlı, Tepe bölmesi, Atmaca, Könezli, Kuzlar sokak, Kozulca sokak, Köprü sokak, Adilli sokak, Uzunkıraç, Yukarıkoçlu, Kızılkara, Koğuz Umutlu, Şirinköy, Elemet, Toklu mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Adayı Ramazan Özdemir, Alaçam Uzunkıraç ve Kızılkaralılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini de ziyaret ederek dernek yönetimi ile bir araya geldi.

                Cumhur ittifakı MHP Alaçam Belediye başkan adayı Ramazan Özdemir, tutmadık el çalmadık kapı gidilmedik mahalle kalmayacak dedi. Özdemir gittiği bütün mahallelerde projelerini teker teker vatandaşlara anlatarak oylarına talip olduklarını dile getirdi. Ziyaret ettiğimiz mahallelerde her zaman olduğu gibi gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı tüm vatandaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak İlçemizde omuz omuza yerel seçim çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI