Advert

AK PARTİ VE MHP DEN ESNAF ZİYARETİ

İlyas Acar; Yüreğimizde Sadece Alaçam Var

AK PARTİ VE MHP DEN ESNAF ZİYARETİ

23 Mart 2019 Cumartesi günü Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıcak, Cumhur İttifakı Alaçam Belediye Başkanı Adayı İlyas Acar, Alaçam AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Alaçam AK Parti ve MHP teşkilat mensupları ile birlikte Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerde destek isteyen Cumhur İttifakı Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, Kızlan garajından başlayarak Bafra caddesi üzerinden beş yol mevkiinde bulunan tüm esnafları ziyaret ettiler.

Cumhur İttifakı Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, esnaf ziyareti yaparak karşılıklı istişarelerde bulundu. Esnafın görüş ve önerilerini de söylediği ziyaretler oldukça samimi bir havada geçti.

HER PROJEMİZ DAHA GÜZEL ALAÇAM İÇİN

Kendisinin de Alaçam’da yıllarca esnaflık yaptığını ifade eden Cumhur İttifakı Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, “Esnaf nedir, esnaflık nedir, hangi sorunları yaşar çok iyi bilen biriyim. Ben ne geldiğim yeri ne de ekmek yediğim tekneyi unutmadım. Burada doğdum, sokaklarında oynadım. İşimi, aşımı, ailemi ve çocuklarımı da bu topraklara borçluyum. Esnafımız başta olmak üzere birçok sıkıntıyı gidermek için ilçemiz için planladığımız yatırımlarla bambaşka bir ekonomik girdiye sahip olacağız dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM