Advert

CUMHUR İTTİFAKI İLYAS ACAR ETYEMEZ'DE HALKA HİTAP ETTİ

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar Etyemez Mahallesinde miting havasında bir konuşma gerçekleştirdi.

CUMHUR İTTİFAKI İLYAS ACAR ETYEMEZ'DE HALKA HİTAP ETTİ

İlk konuşmayı Cumhur İttifakı AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan yaparak şunları söyledi: 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'e ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar'a oy isteyerek destek istedi.

            Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar Etyemez Mahallesinde seçim çalışmalarına devam etti. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerini teker teker sahneye çağırarak halka tanıttı. Burada kalabalığa seslenen İlyas Acar  ‘Sizlerin de desteği ile tekrardan sizlere hizmetkâr olmaya geldim. İnşallah önümüzdeki yıllarda da ciddi projelere imza atmak adına dava arkadaşlarımızla, yol arkadaşlarımızla inşallah güzel projelere imza atacağız. Onun için bu geçen sürede dersine iyi çalışmış bir talebe gibi dersimize çalıştık ve yeniden sizlerin huzuruna geldik. Sizlerin huzuruna gelmekte vesile olan başta Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli beye hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı Adayı olarak huzurunuzdayız. Biz birleştirici olacağız. Diğer Partili kardeşlerimizin de oylarına talibiz. Bizim sevdamız her zaman Alaçam oldu. Anneler Parkına imza attık, Pazar yerine imza attık, Arıtma tesislerimize imza attık, yol ve su çalışmalarına imza attık. Bunların ardından yeni projelerimize imza atacağız.  Allah'ın izni ile ilk hedefimiz ilçemizin ihtiyacı doğalgaz sorununu çözeceğiz. Pazar yerinde üşüyen pazar esnafı kardeşlerimizi üşütmeyeceğiz. İlçemize yakışır bir otogara imza atacağız. Allah rızası için memleket için millet için Alaçam için çalışacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM