Advert

ÖĞRENCİLER ORMAN HAFTASINDA FİDAN DİKTİ

Karahüseyinli İlk/Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri tarafından 21-25 Mart Orman Haftası münasebetiyle fidanlar toprakla buluştu.

ÖĞRENCİLER ORMAN HAFTASINDA FİDAN DİKTİ

             Karahüseyinli İlk/Ortaokulu Müdürü Bayram Bircan öncülüğünde düzenlenen okulun bahçesine fidan dikim töreninde Alaçam Orman İşletme Şefliği tarafından temin edilen fidanlar dikildi. Fidan dikimi sırasında minik öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi. Tören sırasında Karahüseyinli İlk/Ortaokulu Müdürü Bayram Bircan bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Bizler, Karahüseyinli İlk ve Ortaokulu olarak ormanlarımızı ve doğamızı seviyoruz. Bu düşünce ile 21-25 Mart Orman Haftasında okulumuz bahçesine fidan dikimi gerçekleştirdik. İnşallah bu etkinlik sadece okulumuzla ve ilimizle sınırlı kalmaz tüm Türkiye’de aynı sevinç ve heyecanla gerçekleşir. Ormanlarımızı koruyalım, çoğaltalım. Unutmayalım ormanlarımız ve doğamız varsa bizde varız. Ülkemizin Ormanlar Haftasını tekrardan kutlayarak emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Alaçam Orman İşletme Şefimiz sayın Eyüp Can Çarkacı'ya ve ekibine bu fidanların temin edilmesinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

            Ağaç dikim programına Okul Müdürü Bayram Bircan, görevli öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldılar. Program hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son buldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM