Advert

İLDOR MOBİLYA DUALARLA AÇILDI

Alaçam Lise Caddesinde hizmet vermeye başlayan İLDOR Mobilya Mağazasının 2. Şubesi dualarla açıldı.

İLDOR MOBİLYA DUALARLA AÇILDI

İLDOR MOBİLYA'nın açılış sunusunu İsmail Şahin'in yaptığı törende İldor Mobilya sahibi Orhan İlhan tarafından yapılarak katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti, Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik ve Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma birer konuşma yaparak ilçeye kazandırılan böyle güzel bir işletmenin halkımıza hayırlı uğurlu olası temennilerinde bulundular. Son olarak Cemalettin Tıngır Hocamızın yaptığı dualar ile İLDODR MOBİLYA halkımız hizmetine açıldı.

            Açılışa Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Cumhur İttifakı MHP Alaçam Belediye Başkan Adayı İlyas Acar, Millet İttifakı Alaçam CHP Belediye Başkan Adayı Fuat Canbaz, Saadet Parkisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu ve Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ile birlikte dualar eşliğinde gerçekleştirildi.

            Halkın yoğun katılımı ile gerçekleştirilen açılış davetliler tarafından gezildi ve çok beğeni kazandı. İldor Mobilya sahibi Orhan İlhan kardeşimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"