Advert

ALAÇAM İLYAS ACAR DEDİ

Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye Başkanı seçilen İlyas Acar 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde birinci parti olarak çıktı.

ALAÇAM İLYAS ACAR DEDİ

2009 - 2014 yılları arası Alaçam Belediye Başkanlığı yapan İlyas Acar 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde 8.898 oy alarak yeniden Alaçam Belediye Başkanı seçildi. 2014 yılında kendi illeriyle Hadi Uyar'a teslim eden Başkan Acar 2019 yılında teslim ettiği Belediye Başkanlığı koltuğunu yeniden kazandı.

            Seçim sonuçlarının açıklamamasının ardandın seçim koordinasyon merkezi önünde yaklaşık 3,000 kişilik kalabalığa konuşan Acar, bu seçimi hep birlikte kazandık. bundan sonrada hep birlikte olacağız dedi. daha sonra seçim koordinasyon merkezi önünde  toplanan partililer ile birlikte kortej eşliğinde cumhuriyet meydanına kadar yürüyerek burada da davul zurnalar eşliğinde karşılandı. cumhuriyet meydanında oynan oyunlar, çekilen halaylar ve havai fişek gösterileri ile devam etti. bura dada yine partililere seslenen  Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, özellikle bayanlara çok teşekkür ediyorum bu süreçte bizlerle beraber durmadan, yorulmadan, bıkmadan mahalle mahalle gezerek destek verdiler sonsuz teşekkür ediyorum dedi. bunun yanında partili kardeşlerim, abilerim ile birlikte kapı kapı dolaşarak bizleri yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

            Cumhuriyet Meydanındaki eylence sonrası seçim koordinasyon merkezi önüne kadar davul zurna eşliğinde kortej halinde tekrar gelinerek kutlamalar burada devam etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM