Advert

BAŞKAN UYAR BELEDİYE PERSONELİNE VEDA ETTİ

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Belediye personeline düzenlenen toplantılar ile veda etti. Teşekkür belgesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çekindi.

BAŞKAN UYAR BELEDİYE PERSONELİNE VEDA ETTİ

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, eski İtfaiye binasında ve Alaçam Belediyesi Toplantı Salonunda belediye personeli son kez bir araya geldi.

Personele veda eden Başkan Uyar, Alaçam’a hizmet etmek için yapılan her mücadeleyi, yürütülen her çalışmayı, başarılan her işi birlikte yaptıklarını dile getirdi.

5 yıldır beraber olduklarını ve hep en iyisini yapmak için çırpındıklarını ifade eden Başkan Uyar; "Kimseyi incitmek, kırmak, kimseyle her hangi bir şekilde şahsi veya insani değerleriyle ilgili bir polemiğimiz asla olmadı. Ama daha iyisini yapmak için titizlendim, kendimi ve sizleri yordum.  Ama bizim amacımız her zaman Alaçam’a ve hemşehrilerimize daha iyi hizmet emek içindi. Şu anda ilçemizdeki birçok projeyi gerçekleştirdik, birçok projenin alt yapısını tamamladık. Bu projeleri gerçekleştirirken gece gündüz demedik, yılmadık, bıkmadık. Zor zamanlarımızda, işi niye yapamadık veya eksik yaptık diye yüz ifadem düşmüş olabilir. Bu hassasiyetten öteye hiçbir tavrım olmamıştır" diyerek birim personellerine veda etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPAKLI MAHALLESİ HALKI İMECE USULÜ MEZARLIĞI TEMİZLEDİ
KAPAKLI MAHALLESİ HALKI İMECE USULÜ MEZARLIĞI TEMİZLEDİ
AK PARTİ'DEN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
AK PARTİ'DEN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR