Advert

MHP İLÇE BAŞKANI ERDİNÇ GÜL'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

Alaçam, Milliyetçi Hareket Partisi'nin her bir mensubunun mevki ve makamlardan ziyade gönül makamlarına talip olduklarını belirterek, "Biz bu partinin emrindeyiz ve neferiyiz" ifadesini kullandı.

MHP İLÇE BAŞKANI ERDİNÇ GÜL'DEN TEŞEKKÜR MESAJI

MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, şunları kaydetti: "31 Mart 2019 mahalli seçimleri sürecinde mensubu olmaktan müftehir olduğum Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi'nden Alaçam Belediye Başkanı olarak seçilen İlyas Acar beye yeni görevinde başarılar dilerim.

             Yaklaşık dört aydır devam eden seçim çalışmalarım kapsamında sizlerin de malumları olduğu üzere; milli birliğimiz, beraberliğimiz ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü olmuştur. Kaldı ki; 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından partimizin duruşu işte bu hususlar etrafında şekillenmiş, Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin de ifade ettikleri gibi; "önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben" düsturu, bu süreçte bir kez daha vücut bulmuştur."

            MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, MHP çatısı altında siyaset yapan hiç kimsenin mevki ya da makam sevdalısı olmadığına dikkati çekerek, "Tam tersine milletin gönül makamına talip olmuştur. Nitekim tarafı olduğumuz "Cumhur İttifakı" kapsamında varılan mutabakat sonucunda Alaçam ilçemiz MHP'ye emanet edilmiş olması sebebiyle emanetimizin takipçisi olacağız dedi.

            Gül, Cumhur İttifakı AK Parti ve "Dava arkadaşlarımı yürekten kutluyor ve kendilerine başarılar diliyorum. Bu süreçte de partimin emrinde olacağımı ve yılmaz bir neferi olarak davama hizmet edeceğimin bilinmesini istiyorum, dava arkadaşlarıma tüm eş dost ve yakınlarıma gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM