Advert

BAŞKAN ACAR MAZBATASINI ALDI

31 MART 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler yerel seçimlerinde yüzde %51,58 oy oranları ile sandıktan galip çıkan Cumhur İttifakı Belediye Başkanı İlyas Acar ve Belediye Meclis üyeleri mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakime Büşra Nayır'dan

BAŞKAN ACAR MAZBATASINI ALDI

Alaçam İlçe Seçim kuruluna gelen Belediye Başkanı İlyas Acar, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP İlçe Başkanı Ersin Gül, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Yeni Dönem Büyükşehir , Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İl ve ilçe  Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakime Büşra Nayır'dan mazbatalarını teslim aldılar.

                Mazbatalarını aldıktan sonra basın açıklaması yapan  Belediye Başkanı İlyas Acar; başta  Ak Parti Genel Başkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi ile müşterek karar noktasında Milliyetçi Hareket Partisinin Bilge Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin ortaya koydukları bu projeye inanan ve biat eden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

                Seçim çalışmalarımız boyunca bizlere destek olan tüm Alaçamlı  hemşehrilerime, tüm kardeşlerime 7’den 70’ e herkese en derin şükranlarımı sunuyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi.

                Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar Cuma günü Saat 14:00'de Alaçam Belediyesi önünde yapacak olduğu Belediye Başkanlığı Devir Teslim Törenine tüm Alaçam Halkını davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM