Advert

ALAÇAM BELEDİYESİ DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

Alaçam Belediye Başkanlığına seçilen İlyas Acar ve Belediye Meclis Üyeleri için 05 Nisan 2019 Cuma günü devir teslim töreni yapıldı.

ALAÇAM BELEDİYESİ DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

              04.04.2019 Perşembe günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını alan Başkan İlyas Acar’a, eski Belediye Başkanı Hadi Uyar, belediye hizmet binası önünde düzenlenen devir teslim töreniyle görevini teslim etti.

            Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törene; Cumhur ittifakı AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Yeni ve Eski Belediye Meclis Üyeleri, İstanbul Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Personeli, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

            Devir teslim töreninde açılış konuşmasını Belediye Yazı İşleri Müdürü Sinan Top yaparak katılımcılara hoş geldiniz dedi. Bir önceki dönem Belediye Başkanı Hadi Uyar; Beş yıl boyunca yaptığı projeler hakkında bilgi vererek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

            Son olarak Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar konuşma yaparak şunları söyledi: 31 Mart 2019 Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde Cumhur ittifakı adayı olarak gösterilmemden dolayı başta AK Parti Lideri ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beye ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli olmak üzere sonsuz teşekkür ediyorum. öncelikli olarak belediyemizi devir alırken ne kadar borcu olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum, ben biliyorum sizlerde bilin diyerek sözlerine şöyle devam etti.

            Acar; öncelikle ilçe halkımıza gösterdikleri teveccüh ve bizi buraya layık gördükleri için teşekkür ederim. Ekibimizle birlikte verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı ve Alaçamımıza en iyi hizmeti yapacağımızı, parti gözetmeksizin herkesi kucaklayacağımızı bildirir, saygılar sunarım dedi.

            konuşmalar sonrası kurban kesilerek Başkan Acar'ın arnına kanı sürüldü, daha sonra katılımcılar ile birlikte makam odasına geçilerek göreve başlama yazısını imzalayarak resmen İlyas Acar Alaçam Belediye Başkanı oldu. Davetlilerle teker teker ilgilenen Acar herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM