Advert

ALAÇAMSPOR BOCCE SPORCULARI MERSİN YOLCUSU

Gençler ve Yıldızlar Gurup müsabakalarında Alaçamspor Bocce sporcuları Genç Kız ve Yıldız Kız kategorilerinde birinci olarak ilçemizi gururlandırdılar.

ALAÇAMSPOR BOCCE SPORCULARI MERSİN YOLCUSU

                2-5 Nisan tarihleri arasında Alaçam ilçesinde yapılan okul sporları Gençler ve Yıldızlar Gurup müsabakalarında Alaçamspor Bocce sporcuları Genç Kız ve Yıldız Kız kategorilerinde birinci olarak ilçemizi gururlandırmışlardır. Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli takım antrenör Gökhan Bozdemir 25-28 Nisan da Mersin ilinde yapılacak Bocce Türkiye Şampiyonasında Samsun u temsil edecek kız takımlarıma başarılar diliyorum.

                Bize desteğini esirgemeyen Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan Hanımefendiye,  Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret Zaman'Bey e, Alaçam Eski kaymakamı Sayın Oğuz Alp Çağlar'Beye , Alaçam Belediye başkanı Sayın İlyas Acar'Beye, Alaçamspor Başkanı Sayın Özcan Nazlım'Beye, Ziraat Odası Başkanı Sayın Hüseyin Bedir'Beye, İntertim Orman Ürünleri LTD. ŞTİ. Müdürü Sayın Zergun Deliorman Demirci Hanımefendiye, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Cansu Keskin Karaslan Hanımefendiye,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sezai Tural Bey e, Tevfik Süzük, Hüseyin Aygül ve Abdülkerim Açıkgöz  hocalarıma şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM