Advert

ALAÇAM MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA ALİ YETMİŞBİR SEÇİLDİ

Dernek başkanlığına seçilen Toplu Mahallesi Muhtarı Ali Yetmişbir seçildi

ALAÇAM MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞINA ALİ YETMİŞBİR SEÇİLDİ

Alaçam Yenice Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Raif Vatan Muhtarlık görevini bırakması nedeni ile 05.04.2019 Cuma günü  Alaçam Muhtarlar Derneği'nde yapılan olağan kongrede, tek liste halende seçime Ali Yetmişbir ile girilen seçimde seçime katılan delegelerin tüm oylarını alarak Alaçam Muhtarlar Derneği yeni başkanı oldu.

            Dernek başkanlığına seçilen Toplu Mahallesi Muhtarı Ali Yetmişbir, yaptığı açılamada, “Birlikten güç doğar, ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte, tüm kamu ve sivil toplum örgütlerimizle uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Alaçam Muhtarlar Derneğimizde bugüne kadar emeği geçen büyüklerimize ve onların yönetiminde bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yine birlik ve beraberlik içerisinde, ekip arkadaşlarımla birlikte emanet verilen bu hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

            Yeni yönetim şöyle oluştu: Başkan Ali Yetmişbir üyeler Hüseyin Sönmez, Mustafa Anakök, Yaşar Bişkin, Mustafa Kartal, Ahmet Doğan, Levent Özel oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM