Advert

BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

İlk Belediye Meclisi 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Alaçam Belediye Başkanı seçilen İlyas Acar Başkanlığında gerçekleştirildi.

BELEDİYE MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Alaçam Belediyesi Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda yeni seçilen üyeler yerlerini alırdı. Toplantı; Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimiz ve büyüklerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından Meclis açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı İlyas Acar; “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından yerel yönetimlerimiz oluştu ve bu gün ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 5 yıllık görev süremizde Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Belediye Meclisi’nde görev alan tüm meclis üyelerini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

            Programın devamında ise yoklama yapılarak gündemdeki maddelerin görüşülmesine geçildi. Belediye Meclisi toplantısının ardından Alaçam Öğretmen Evinde Belediye Başkanı İlyas Acar ve Belediye Meclis Üyeleri düzenlenen yemek programında bir araya geldiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI