Advert

DETAY ÖĞRENCİLERİ POLİS HAFTASINI KUTLADI

Özel Alaçam Detay Ortaokulu öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutladılar.

DETAY ÖĞRENCİLERİ POLİS HAFTASINI KUTLADI

Öğrencilere, Özel Alaçam Detay Ortaokulu Müdürü Ebru Nur Liman ve Okul öğretmenleri de eşlik etti. Öğrenciler, “bu kutsal görevde halkın canını ve malını koruyabilmek için canlarını bile feda edebilecek şekilde gece gündüz demeden çalışan polis teşkilatına minnettarız” dediler.

Alaçam Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, Özel Alaçam Detay Ortaokulu öğrencilerine “Türk polis teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümünde bizleri yalnız bırakmayarak burada bulunan herkese şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum. Bugün 174. Kuruluş yıl dönümü kutlanırken Türk polis teşkilatı 81 ilde ve 920 ilçede teşkilatlanmış tüm dünyadaki değişim ve gelişmeleri takip ederek her türlü donanıma ulaşmış, kendi alanında uzmanlaşmış bir kadrodan oluşmaktadır” dedi.

Özel Alaçam Detay Ortaokulu Müdürlüğü olarak öğrenciler ile birlikte üzerinde 174.yıl yazan pasta getirerek Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin ile birlikte kestiler. Polis mensupları tarafından öğrencilere ikramlarda bulunuldu. Polisler, kendilerinin bu özel günde mutluluklarına ortak oldukları öğrencilere için teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MİLLİ SPORCULARLA BULUŞTULAR
MİLLİ SPORCULARLA BULUŞTULAR
EVDE EĞİTİM GÖREN ARDA'NIN KARNESİNİ KAYMAKAM VERDİ
EVDE EĞİTİM GÖREN ARDA'NIN KARNESİNİ KAYMAKAM VERDİ