Advert

ALAÇAMDAN İKİ İL BİRİNCİSİ

Resim Yarışmalarında Gökçeboğaz Ortaokulu Samsun Birincisi

ALAÇAMDAN İKİ İL BİRİNCİSİ

Şehr-i Samsun konulu Turizm Resim ve Slogan yarışmasında ve Yeşilay'ın düzenlemiş olduğu sağlıklı nesil sağlıklı gelecek konulu resim yarışmasında Samsun il birincisi olan Rabia Eylül Dursun Samsunu  temsilen Türkiye yarışmasına katılacak. Gökçeboğaz Ortaokulu öğrencileri Rabia Çelebi ve Rabia Eylül Dursun birincisi oldular.

            Samsun Fatma Çavuş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi tarafından Samsun ve İlçelerini kapsayan Şehr-i Samsun konulu Turizm Resim ve Slogan yarışmasında birinci olan Alaçam Gökçeboğaz Ortaokulu öğrencisi Rabia Çelebi'nin yaptığı muhteşem eser serginin birincisi oldu.

            Alaçam Gökçeboğaz Ortaokulu Görsel Sanatlar öğretmeni Sevda Yılmaz ve birinci gelen öğrencisi Rabia Çelebi ile birlikte katıldıkları Şehr-i Samsun konulu Turizm Resim ve Slogan yarışmasında birincisi oldu. Görsel Sanatlar öğretmeni Sevda Yılmaz, öğrencim Rabia Çelebi öğrencim ilkokul çağlarından bu güne kadar devamle resim yaparak kendini geliştirmiş ve de geliştirmeye devam etmektedir, Şehr-i Samsun konulu Turizm Resim ve Slogan yarışmasında birinci olarak ilçemizi temsil etmiştir dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM