Advert

LİSE ÖĞRENCİLERİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Samsun Huriye Süer Anadolu Lisesi öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında okulumuzu ziyaret ederek öğrencilere konser vererek, yüzlerini güldürdü.

	LİSE ÖĞRENCİLERİ, ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Samsun Huriye Süer Anadolu Lisesi öğrencileri, yürüttükleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Alaçama 25 km uzaklıkta bulunan Kızlan İlkokulunu ziyaret ettiler. Konser bitiminde Kızlan İlkokulu öğrencilerine kitap, oyuncak ve hediyeler dağıttılar. Burada öğrencilere konser veren Lise öğrencileri, çocukların yüzlerini güldürdüler.

            Samsun Huriye Süer Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni, Hiçbir yerde hiçbir şekilde çocukları yalnız bırakmak istemiyoruz. Elimizdeki imkanlarla öğrencilerimizin de katkılarıyla sosyal sorumluluk projelerimizi yürütüyoruz. Bu projelerimiz kapsamında etkinliklerimizi daha sonraki günlerde de yapacağız. Öğrencilerimizin kendi bireysel hayatlarının dışında başka dünyalarında var olduğunu tanımalarını ve bilmelerini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

            Alaçam Kızlan İlkokulu Müdürü Ayhan Dodur, Samsun Huriye Süer Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerine şahsım ve öğrencilerim adına sosuz teşekkürler ederim. öğrencilerimizin yüzlerindeki ifadeleri görmek ve onları bu şekilde memnun eden Samsun Huriye Süer Anadolu Lisesi yöneticilerine teşekkürler ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"