Advert

KOLİN ORTAOKULUNDAN CUMHURİYET SAVCISINA ZİYARET

Alaçam'da öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Savcısı Emre Doğan’ı makamında ziyaret etti.

KOLİN ORTAOKULUNDAN CUMHURİYET SAVCISINA ZİYARET

Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürü Taylan Mete ve öğrenciler ile birlikte 22 Nisan 2019 Pazartesi günü Alaçam Cumhuriyet Savcısı Emre Doğan’ı makamında ziyaret ederek çiçek takdim ettiler. Cumhuriyet Savcısı Emre Doğan’da öğrencilere çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulundu, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Cumhuriyet Savcısı Emre Doğan, şunları söyledi:

"Sizler dünyanın her köşesinde çocuk masumiyetiyle, güzelliğiyle, sıcaklığıyla ülkemiz ve Alaçamımıza renk katıyorsunuz, sevgi taşıdınız. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün TürkiyeBüyük Millet Meclisi açılışını Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmiş ve dünya çocuklarına armağan etmiştir." Dedi.

Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Müdürü Taylan Mete:

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Alaçam Cumhuriyet Savcısı Emre Doğan’ı makamında ziyaret ederek öğrencilerin Hukuk hakkında bilmek istedikleri konularda yardımcı oldu” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM