Advert

TEBRİKLER ALTIN KIZLAR

27 - 28 Nisan tarihleri arası Mersin’de yapılan Okul sporları Türkiye Şampiyonasında Antrenör Gökhan Bozdemir ve Beden Eğitimi Tevfik Süzük’ün yönetiminde Alaçamspor Bocce takımının kızları Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi adına yarıştıkları.

TEBRİKLER ALTIN KIZLAR

27 - 28 Nisan tarihleri arası Mersin’de yapılan Okul sporları Türkiye Şampiyonasında Antrenör Gökhan Bozdemir ve Beden Eğitimi Tevfik Süzük’ün yönetiminde Alaçamspor Bocce takımının kızları Alaçam Mesleki Teknik Anadolu Lisesi adına yarıştıkları. Müsabakalarda Samsun iline Türkiye Şampiyonluğu getirdiler. Okul Müdürü Hüseyin Aygül, bize bu başarıyı getiren öğrencilerimi ve antrenörlerimi tebrik ediyorum.

Aygül, Alaçamspor Bocce Takımı’nın hem Alaçam’ın hem de Samsun’un adını yurt içinde ve yurt dışında kazandığı başarılarla duyurduğunu “Mersin’de düzenlenen şampiyonada, kendi bölgelerinde derece yapmış 24 takım ile yarışan ve Samsun’umuzu temsil eden Alaçamspor, Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bocce Takımı’mızı elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu nedeniyle kutluyorum. Takımımıza her türlü desteği veren, gençlerimizi teşvik eden takım antrenörümüze ve en çok da bizlere bu gururu yaşatan sporcularımıza yürekten teşekkür ediyorum. Takım ruhuyla ve yüksek bir motivasyonla çıktıkları her müsabakadan başarıyla dönerek göğsümüzü kabartan Alaçamspor Bocce takımımızın, bundan sonraki organizasyonlarda daha büyük başarılar kazanarak bizleri gururlandırmaya devam edeceklerine gönülden inanıyorum.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM