Advert

KAYMAKAM ZAMAN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Mevcut Ve Yeni Muhtarlarla Toplantı Yaptı

KAYMAKAM ZAMAN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Nisan ayı Muhtarlar Toplantısı İlçemiz Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında 29 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 10.30’da Muhtar Derneği toplantı salonunda yapıldı.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, 31 Mart yerel seçimlerinde yeni göreve gelen muhtarlarla toplantı düzenledi. Alaçam Muhtar Derneği toplantı salonunda bir araya gene İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, ilçe merkezi ile kırsal mahallelerde yeni dönem görev yapacak muhtarlar ile toplantı yaptı. Düzenlenen toplantıya Kaymakam Zaman'ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin başkanlığında yapılan toplantıya Mahalle Muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı. 

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, toplantıda yaptığı konuşmada Yeni seçilen muhtarlara her zaman destek olacağını belirterek kendilerine başarılar diledi.  İlçedeki muhtarların sorunlarını dinlemek için bir araya geldiklerini anlatan Zaman, vatandaşların sorun ve taleplerine merhem olabilecek şekilde çalışmaları hep birlikte yönetmek ve yönlendirmeleri gerektiğini kaydetti.

Toplantı sonunda Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorunlarını, talep, görüş ve önerilerini dinleyen Zaman istek ve talepleri olan muhtarların taleplerini dinleyerek notlarını aldı. İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin’de İlçede sağlanan huzur ve güven ortamıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"