Advert

BÖLGE GAZETELERİNDEN BAŞKAN DEMİR’E ZİYARET

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir`e Bafra, Alaçam ve 19 Mayıs`ta yayın yapan gazetelerden ziyaret.

BÖLGE GAZETELERİNDEN BAŞKAN DEMİR’E ZİYARET

           Alaçamın Sesi Gazetesi, Bafra Altınova Gazetesi ve 19 Mayıs Gazetesi sahipleri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir`i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Yapılan Ziyarete Alaçamın Sesi Gazetesi sahibi İsa Şentürk, Bafra Altınova Gazetesi sahibi Haydar Yıldırım, Muhammet Söylemez, 19 Mayıs Gazetesi sahibi Adil Atıcı katıldı.

           Başkan Mustafa Demir, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek Basın kuruluşlarının son yıllarda daha da geliştiğine vurgu yaparak, ''Yazılı, görsel ve özellikle internet medyası daha da gelişti. Basın mensuplarımızın bu önemli görevi yerine getirmek, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için mesai kavramı gözetmeksizin her koşulda tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerinde büyük fedakarlıkla verdikleri mücadele takdire şayandır. Ülkemizin ve şehrimizin gelişmesine katkısı çok büyüktür '' diye konuştu.

            Yapılan ziyaret gazete sahiplerinin Başkan Mustafa Demir`e hediye kuş cenneti yağlı boya tablosu takdiminin ardından son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM