Advert

PELİTBÜKÜLÜLER DERNEĞİ KURULDU

Alaçam’ın en eski köylerinden olan Pelitbükü adıyla bilinen Mahalle sakinleri tarafından 5 ay önce Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kuruldu.

PELİTBÜKÜLÜLER DERNEĞİ KURULDU

             02.05.2019 tarihinde Yönetim kurulu kararıyla Pelitbükülüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanlığına Tekel Emeklisi Necati DURMAZ getirildi. Başkan yardımcıları Okul Müdürü Ali AK ve Sanayi Esnaflarından Ahmet AYDOĞDU oldu.

            Pelitbükülüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Necati DURMAZ, yaptığı açıklamada bulundukları yörenin en eski köyü olduklarını, İlçemizde ve yurdumuzun değişik şehirlerinde yaşayan Pelitbükülüler Derneği etrafında toplayacaklarını, derneğin amacının mutlulukların paylaştıkça büyüdüğü, acıların paylaştıkça azalacağı bir birlik ve beraberliği kurmak, ortak değerler olan köyün camisi, okulu ve mezarlığı  ile ilgili eksiklikleri gidermeye çalışmak olduğunu belirtti.

DURMAZ, GELENEKLERİMİZİ YAŞATACAĞIZ,

            Başkan Necati DURMAZ, Pelitbükülüler yardımlaşma ve dayanışma derneği her yıl dütmen yaylasında piknik ve keşkek şenliği düzenleyerek köylülerimizi bir araya getirmeyi düşünüyoruz. Bu seneki programımız ramazan bayramının 3. Günü yapılacak tüm köylülerimizi davet ediyoruz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"