Advert

ALAÇAMSPOR'DAN ŞAMPİYONLUK TEŞEKKÜRÜ

1968 Yılından buyana var olan Alaçamspor kulübümüzün yönetimini 2018 yılı Haziran ayında yeni bir yönetim anlayışıyla devraldık.

ALAÇAMSPOR'DAN ŞAMPİYONLUK TEŞEKKÜRÜ

                Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım, Amacımız futbol takımımızı layık olduğu bir üst lige taşımak, sporsever halkımızın ilçe stadyumunda yapılacak olan maçlara gelmesini sağlamak, mutlu olarak sahadan ayrılmalarını sağlamak, ayrıca uzun yıllardır yapamadığımız birlik ve beraberlik gecemizi kuruluşumuzun 50. yılında taçlandırarak gerçekleştirmek.

                Yönetim kurulumuz başkanı Özcan Nazlım, Başkan Yardımcısı Hüseyin Sezgin, Muhasip Cüneyt Akbulut, Genel kaptan Murat Oran, Veznedar Aziz Kaya, Kulüp idare amiri Savaş İleri ve Basın sözcümüz M. Yaşar Barip olarak görev almıştır. Bu yönetim kurulumuzca yaptığımız çalışmalar sonucunda gerek Alaçamspor Bocce takımı hocası Gökhan Bozdemir gerek Futbol takımımız bizleri çok mutlu ettiler.  Özellikle Futbol takımımızın sezon bitimine bir hafta kala muhteşem taraftar desteğiyle şampiyonluğunu ilan etmesi bizleri ayrıca gururlandırdı.

                İlçemize bu güzel, değerli şampiyonluğu hediye eden başta yönetim kurulumuza, futbol takımımızın hocaları Ahmet Karadağ ve Erol Ceylan'a, çocuklarımızdan ayırmadığımız futbolcularımıza, İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman'a, Belediye Başkanımız Sayın İlyas Acar'a, Bir önceki dönem Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar'a, Gençlik Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan'a, Tüm maçlarımızda bizi yalnız bırakmayıp maddi olarak büyük destek sağlayan Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir'e, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu'ya, Esnaf Odası Başkanımız Vedat Özyılmaz'a, Alaçam'ın Sesi Gazetesi Sahibi İsa Şentürk'e Maddi olarak büyük desteklerde bulunan İzmir'li İş Adamı (Başkan Özcan Nazlım'ın) Eniştesi Turan Yalçın'a, İş Adamı Erdinç Güner'e, Eftal Beton Şirketi sahibi Eyüp Özdemir'e,İş Adamı ve İstanbul Alaçamlılar Derneği Güreş Ağası Hüseyin Temur, Pan Organizasyon adına Bülent Alver'e, Kaya Yapı İnşaat, Zirve Bilgisayar,a, Mühendis Hakan İnan'a Alaçamspor Kulübü eski başkanlarına ve üyelerine ve de her şeyimiz olan Şehvan Filizli ve Hüseyin Acar öncülüğünde bay ve bayan taraftarlarımıza, bu duyguyu bizlere yaşattıkları için teşekkür ederiz. 

                                                                                                                             ALAÇAMSPOR YÖNETİM KURULU

ŞAMPİYONLUĞUMUZ TÜM ALAÇAMLILARA VE ALAÇAMI SEVENLERE ARMAĞAN OLSUN.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM