Advert

19 MAYIS ALAÇAMLILAR DERNEĞİNİN GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI

19 Mayıs Alaçamlılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini tarafından iftar programını düzenlendi

19 MAYIS ALAÇAMLILAR DERNEĞİNİN GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI

Düzenlenen İftar programına Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı Serkan Kalınbacak, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdür V. Ahmet Akdoğan, 19 Mayıs İlçe Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü İsmail Öztürk, 19 Mayıs SASKİ Şube Müdürü Mustafa Söylemez, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Alaçam Baro Temsilcisi Arif Kır, 19 Mayıs Alaçamlılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini Başkanı Abdullah Bülbül, Alaçam Belediyesi Meclis Üyeleri, Alaçam Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

            19 Mayıs Alaçamlılar Dernek Başkanı Abdullah Bülbül konuşmasında; iftar davetimize teşrif eden, 19 Mayıs İlçe Belediye Başkanımıza, Alaçam Belediye Başkanımıza ve davetimize katılan tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunarım“ dedi.

            Ramazan ayında iftar sofralarının paylaştıkça güzelleştiğini belirten Belediye Başkanı İlyas Acar, bu iftar programında 19 Mayısta ikamet eden Alaçamlı Hemşehrilerimiz ile birlikte olmanın, hasbihal etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu birlik ve beraberliğin oluşmasın da emeği geçen başta Dernek Başkanımız Sayın Abdullah Bülbül ve dernek üyelerimize çok teşekkür ederim,”dedi.

            19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu konuşmasında; “Derneğimizin geleneksel olarak düzenlediği iftar programına davetinden dolayı dernek başkanı Abdullah Bülbül ve bu iftar programına katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim dedi.

            Programın ardından 19 Mayıs Alaçamlılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini Başkanı Abdullah Bülbül ve Alaçamdan gelen misafirlerle birlikte Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ile birlikte dernek binasında Alaçamlı Hemşehrileri ile birlikte çay içildi sohbet edildi.

            19 Mayıs Alaçamlılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğini Başkanı Abdullah Bülbül, Katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPAKLI MAHALLESİ HALKI İMECE USULÜ MEZARLIĞI TEMİZLEDİ
KAPAKLI MAHALLESİ HALKI İMECE USULÜ MEZARLIĞI TEMİZLEDİ
AK PARTİ'DEN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
AK PARTİ'DEN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR