Advert

ŞİRİNKÖYDE İFTAR

Alaçama 30 Kilometre uzaklıkta bulunan Şirinköy Mahalle Muhtarı Seyit Ali Ceylan tarafından 14 Mayıs 2019 Salı günü akşamı iftar programı düzenledi.

ŞİRİNKÖYDE İFTAR

           Şirinköy Mahalle Camii önünde kurulan sofraya İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürü Mehmet Fatih Öztürkçe, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Kızlan Jandarma Komutanı, MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Ülkü Ocakları Başkanı Uğur Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

            Ezanın okunmasıyla hep birlikte oruçlar açıldı. Yemek sonrası yapılan duanın ardından konuşma yapan Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, "Bizi güler yüzle karşıladınız, hepiniz aynı sofranın etrafında toplandınız. Buraya gelmemizin amacı sizlerle iftarımızı birlikte açmak Ramazan ayı birlik beraberliğin en üst seviyeye çıktığı bereketli bir ay diyerek Mahalle Muhtarı Seyit Ali Ceylan'a ve Mahalle halkına teşekkür etti.  

            Şirinköy Mahalle Muhtarı Seyit Ali Ceylan, Bizleri kırmayarak Mahallemizde iftar programına katılan başta İlçe Kaymakamımız Fikret Zaman beye, Belediye Başkanımız İlyas Acar beye ve kurum Müdürlerimize çevre Mahallelerin Muhtarlarına ve Mahalle halkıma bu ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde olmak beni mutlu etmiştir dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM