Advert

SANAYİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU

Alaçam Sanayi Sitesi Esnafları tarafından geleneksel hale getirdikleri 5. İftar programı 21Mayıs 2019Salı günü akşamı Alaçam Sanayi Camii önünde iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar öncesi Alaçam Sanayi Camii İmam Hatibi Sönmez Parlak'ın okuduğu Kuran-ı

SANAYİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU

           

Akşam ezanının sanayi sitesi içerisinde yeni inşaa edilen ezan-ı şerifin okunmasıyla dualarla birlikte orucunu açan Sanayi Sitesi Esnafı, havanında güzel olmasıyla birlikte güzel bir akşamda iftar yemeği yemenin keyfine vardılar.

Alaçam Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sanayi Sitesi içinde verilen yemekte hazır bulundular. Alaçam Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Aydoğdu, onbir ayın sultanı olan Ramazan ayında birlik ve beraberlik içerisinde olmanın onuru ve gururunu yaşadıklarını belirterek, “İş yoğunluğundan dolayı esnaf arkadaşlar ve protokolle bir araya gelme şansını bulamıyoruz. Ramazan nedeniyle hem birlik ve beraberlik için hem de iftarımızı birlikte yapmak amacıyla böyle güzel bir iftar akşamında beraber olduk. İftarımıza katılan herkese teşekkür ederim. Esnafımızın ve Alaçam halkının Ramazan ayını kutlarım” diye konuştu.

İftar programına İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Belediye Başkanı İlyas Acar, Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Müftüsü Mehmet Süsün, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Fatih Öztürkçe, Halk Bankası Müdürü Sadettin Kuru, Mahalle Muhtarları ve sanayi esnafı katıldı.

Alaçam Sanayi Sitesi esnafı kendi bünyesinde hazırladıkları iftar yemeğinde bir araya gelerek bu tür organizasyonların daha da sık olmasını dile getirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPAKLI MAHALLESİ HALKI İMECE USULÜ MEZARLIĞI TEMİZLEDİ
KAPAKLI MAHALLESİ HALKI İMECE USULÜ MEZARLIĞI TEMİZLEDİ
AK PARTİ'DEN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR
AK PARTİ'DEN MAHALLE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR