Advert

LEMAN-ÖMER KARA REHABİLİTASYON MERKEZİ'NDEN İFTAR

Düzenlenen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, Belediye Meclis Üyesi Raif Vatan katıldı.

LEMAN-ÖMER KARA REHABİLİTASYON MERKEZİ'NDEN İFTAR

Düzenlenen iftar yemeğine İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Can Keskin, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Samet Kuruçelik, Belediye Meclis Üyesi Raif Vatan, Özel Alaçam Leman-Ömer Kara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve aileleriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

            Özel Alaçam Leman - Ömer Kara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi sorumlu Müdürü Taner Geveci: iftar programına katılan tüm davetlilere teşekkür ederek Ramazan ayının, rahmet, bereket ve sevgi ayı olduğunu, bu ayın beraberinde getirdiği şefkat ve güzellikle kalplerin yumuşadığını, insanların birbirini daha çok sever hale geldiğini ifade ederek, 'Birbirimizi daha iyi anlamamız, tanımamız ve sevmemizle birlikte yaşanan bu olumlu gelişme Ramazan dışındaki aylarda da kalıcı olsun" dedi.

            Ramazan ayının güzelliklerinin paylaşıldıkça çoğaldığını belirten İlçe Kaymakamı Fikret Zaman: “Ramazan Ayı’nın en kıymetli özelliklerinden biri dostları buluşturan, birliği beraberliği güçlendiren gönül sofralarıdır. Bu sofralarda bir arada olmak, hasbihal etmek, sadece ekmeğimizi değil sevinçleri de paylaşmak bizi daha da mutlu ediyor. Böyle güzel bir atmosferde Özel Alaçam Leman-Ömer Kara Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından iftar programında bir araya gelerek  mutluluklarını hep birlikte paylaştık dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM