Advert

İNGİLİZCE BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

Alaçam Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu tarafından organizasyonu ve koordinatörlüğü yapılan 8. sınıflar “Competition Brings Success” İngilizce Bilgi yarışması 28 Mayıs 2019 Salı günü ilçemiz kapalı spor salonunda gerçekleştirildi.

 İNGİLİZCE BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

8. Sınıf öğrencilerinden 3'er kişilik grupların yarıştığı sınıflar “Competition Brings Success” Bilgi yarışmasında öğrenciler kıyasıya mücadele ederken öğretmenleri de bu heyecana ortak oldular.

                Okul Müdürü Taylan Mete, “Öğrencilerimize İngilizceyi sevdirmek ve sosyalleşmelerini arttırmak için ilçemizde ilk defa düzenlediğimiz bilgi yarışmasını yedi orta okulumuzun katılımları ile gerçekleştirdik. Adı Bilgi yarışması olsa da asıl amacımız okulları yatıştırmak yada kıyaslamak değil İngilizce'ye olan ilgiyi arttırmak ve farkındalık yaratmak. Öğrencilerin hepsi çok çalıştı, emek verdi. O yüzden sadece kazanan okullarımız değil yarışmaya katılan bütün öğrencilerimiz oldu dedi. Önümüzdeki senelerde de bu tür etkinlikler yapmaya devam edeceğiz." dedi.

             Yapılan yarışmalar sonucunda Osman Tural İmam Hatip Ortaokulu 1., Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu 2. Şehit Muhammet Ali Aksu Ortaokulu 3. olmuştur.          

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"