Advert

ALAÇAMSPORUN ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ

2018-2019 Futbol sezonunda rakiplerini bir bir yenerek şampiyon olan Alaçamspor 50. Yıla özel yemekte bir araya geldiler

ALAÇAMSPORUN ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ

              Alaçamspor Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen 50'nci Yıl yemeği, Yakakent'te güzel bir akşamda çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti, Katılımcılar coşkulu gecede gönüllerince eğlendiler.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

           Alaçamspor Yönetim Kurulu'nun ev sahipliğini yaptığı yemeğe, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Kulüp yönetim kurulu üyeleri, eski Kulüp başkanları, futbolcular, Teknik Direktör Ahmet Karadağ, Alaçamspor'a gönül veren kulüp üyeleri, eşleri ve çok sayıda davetli katıldı.  Yemeğinin açılış konuşmasını yapan Alaçamspor Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Nazlım "Samsun futboluna uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz devam edecek, Alaçamspor futbol ailesini birleştiren, bu mutlu günümüzde hep beraber olmaktan son derece mutluyuz" dedi.

            Mutluluğumuzu hep birlikte paylaşmak ve sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda yine sizlerle birlikte şampiyonluğu elde ettik. Sizlerin desteği ile önümüzdeki sezonda yine aynı aşkla aynı şevkle görevimize devam edeceğiz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, Futbolcularıma ve en önemlisi sizlere sonsuz teşekkür ediyorum dedi. Alaçamspora gönül veren ve desteklerini esirgemeyen bütün şahıslara teker teker teşekkür etti.

GÖNÜLLERİNCE EYLENDİLER

          Konuşmanın ardından Bülent Alver’in muhteşem yorumları ve oyun havaları eşliğinde davetliler gönüllerince saatlerce eylendiler, Alaçamspor’a yardım amaçlı çekiliş biletleri yönetim kurulu üyeleri tarafından davetlilere satıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI