Advert

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN RESİM SERGİSİ

Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Alaçam Şubesi olarak El Sanatları sergisi açıldı.

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN RESİM SERGİSİ

Serginin açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Şube Müdürü Ömer Şener, Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, Gençlik Merkezi Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Yeniden Doğuş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Alaçam Şubesi Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Nilgün Öztürk ve davetliler ile birlikte açılış yapıldı.

            Yeniden Doğuş Özel Eğitim Alaçam Fatih Mahallesi Kum Sakaktaki Alaçam Şubesi Özel öğrencilerin hazırladıkları el emeği göz nuru eserleri sergilemekten mutluluk duyduklarını ifade eden Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Nilgün Öztürk, sergide resim, baskı, ahşap boyama gibi çeşitli eserlerin yer aldığı yaklaşık beşyüz e yakın eserin yer aldığını vurguladı. Sergi de öğrencilerin bir yıllık emeklerinin bulunduğunu vurgu yapan Öztürk “Bugün burada hep birlikte gereken şartlar sağlandığı ve doğru yöntemler kullanıldığı taktir de öğrenmeyen, eğitilemeyen insan olmadığını, öğrencilerimiz bu sergide gösterdi. Kendilerini tebrik ediyorum” dedi. 

            Açılış sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, öğretmen ve öğrencilerden sergi  hakkında bilgi aldı. Özel öğrencilerin hazırladıkları el emeği göz nuru eserlerin sergilendiği serginin haftası boyunca açık kalacağı öğrenildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"