Advert

KARAASLAN GÜMÜŞOVADA BOLLUK AŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI

İlçemize en uzak mesafedeki Gümüşova mahallesinde bolluk aşı etkinliği düzenlendi. Bolluk aşı etkinliği için bir gün önceden hazırlıklar başladı kuzular kesilerek yemekler hazırlandı.

KARAASLAN GÜMÜŞOVADA BOLLUK AŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI

9 Haziran 2019 pazar günü dualarla etkinlik başladı. Bolluk aşı etkinliğine Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İl Başkanı Av. Ersan Aksu, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan, İl Başkan yardımcıları, İlçe Ak Parti Yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri, Alaçam Şehit Muhammet Ali Aksu İlk/Ortaokulu Müdürü Ali Ak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Alaçam Şube Müdürü Aşkın Cansız, Çevre mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Gümüşova mahallesi halkı tarafından büyük bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Başta Gümüşovalı Kadınlar olmak üzere mahalle halkının sıkıntılarını dert ve isteklerini dinleyen Karaaslan belirtilen sorunlarla ilgileneceğini dile getirdi.

Gümüşova Mahallesi Muhtarı Eyüp Tozun, her yıl geleneksel olarak yapılan Bolluk Aşı etkinliğinin mahalle halkının dayanışma ve yardımlaşması ile gerçekleştiğini söyledi. Tüzün, “Her vatandaşımız gönlünden ne koparsa katkıda bulunuyor. Mahalle halkı bu konuları çok önemsiyor. Bu tür etkinlikler duanın yanı sıra mahalledeki birlik ve beraberliğe de olumlu katkı sağlıyor. Bu yıl ürünümüz bol olur inşallah” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BAŞARI BELGESİ
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA
İYİ PARTİ İL BAŞKAN ADAYI KARACA "BİRLİKTELİĞİMİZİ BOZAMAYACAKLAR"