Advert

ANAOKULU'NDA "SURVİVOR"

Alaçam Anaokulu müdürlüğü tarafından 2018-2019 yılı kapanış programı etkinlikleri çerçevesinde okul bünyesinde öğrenciler ve velilerin katılımı ile "Survivor" yarışması düzenledi.

ANAOKULU'NDA

              Alaçam Anaokulu öğrencileri ve velilerinin Ünlü "Survivor" yarışmasındaki benzer parkurları Alaçam Şehir Stadyumunda çim alana parkurları kurarak öğrencilerin spor faaliyetlerini eğlenceli geçirmesini sağladilar. Öğrenciler hem yarıştı hem çok eğlendiler. Tüm yaş gruplarına uygun olan bu aktivite özel animatör eğitmenlerin gözetiminde gerçekleştirilir.

            Alaçam Anaokulu Müdürü Nagihan Çağlak Bay, Anaokulu olarak okulların kapanmasına az bir süre kalmasına yakın yaptığımız bu aktiviteler öğrencilerimize hem moral hem de eğlence tarzında yarışma yaparak aileleri tarafından yarıştırıldılar.

            Anaokulu Müdürü Nagehan Çağlak Bay, Okulumuz öğrenci velileri tarafından Kermes düzenleyerek davetlileri hem eğlendirdik hem de yedirdik, Anaokulu olarak bizler her zaman öğrencilerin yanında olarak onlara elimizden gelen bütün imkanlar sağlamak ve onlara iyi bir gelecek için çalışıyoruz dedi.

           

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM