Advert

RESAİ AYDIN İLKOKULUNDA HÜZÜNLÜ VEDA

Alaçam Resai Aydın İlkokulunda Hüzünlü Veda

RESAİ AYDIN İLKOKULUNDA HÜZÜNLÜ VEDA

Okulda 8 yıllık Müdürlük görevini tamamlayıp başka bir okulda görevine devam edecek olan Yusuf Yılmaz ile Mesleğinde 40. yılında emekli olan Nazif Er için veda programı yapıldı. Programda kahvaltılı yemek organizasyonu ve daha sonra veda konuşmaları yapıldı.

            Mesleğinin 40.yılında olduğunu ve Alaçam Resai Aydın ilkokulunda 16 yıldır görev yaptığını dile getiren Sınıf Öğretmeni Nazif Er artık okulunuza sizleri ziyarete gelen emekli öğretmen arkadaşınız olacağım dedi. 2003 yılından beridir bu okulda görev yapıyorum ve burada görev yapmaktan mutluluk duydum dedi. Konuşmasını yaparken duygusal anlar yaşandı.

            Okulun 8 yıldır Müdürlüğünü yapan Yusuf Yılmaz ise yönetmelik gereği bu kurumda sekiz yıldır görev yaptıktan sonra artık başka okullarda idarecilik görevimi sürdüreceğim, Alaçamda bu okulda görev yapmaktan çok mutluluk duydum atama sonuçlarına göre başka ilçelerde de görev yapabilirim dedi.

            Daha sonra Emekli olan Nazif Er ve görev süresi dolan Müdür Yusuf Yılmaz'a plaket ve arkadaşlarının hazırladığı hediyeler verildi.

            Emekliye ayrılan Nazif Er'e bundan sonraki emeklilik yaşamında sağlıklı mutlu ve huzurlu bir yaşam, Yusuf Yılmaz'a bundan sonra görev yapacağı okullarda başarı ve mutluluklar temenni edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI