Advert

SAMSUN ZİRAAT ODALARI'NDAN KARAASLAN'A ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun ve İlçelerinde Bulunan Ziraat Odası Başkanlarını Ağırladı.

SAMSUN ZİRAAT ODALARI'NDAN KARAASLAN'A ZİYARET

              Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün, Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Salıpazarı Ziraat Odası Başkanı Zafer Ersoy, Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, Kavak Ziraat Odası Başkanı Süleyman Aslankaya, Vezirköprü Ziraat Odası Başkanı Arslan Kaya, Asarcık Ziraat Odası Başkanı Efe Koç ve 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş'u ağırladı.

SORUNLAR AKTARILDI

            Yapılan ziyarette, tarımın Samsun’daki sorunları ile alakalı özellikle Haziran ayında Terme ve Çarşamba ilçelerinde meydana gelen sel felaketi sebebiyle mağdur olan çiftçilerin durumu ele alındı. Ziraat Oda Başkanları Karaaslan'a sel raporu sundu. Ziyarette ayrıca TMO’nun fındık alımında biran önce açıklama yapmasını, TMO’nun buğday alımında daha istekli ve aktif olmasını , tütünde kalite sorununu ve ve çeltik üreticilerinin elektrik paralarının hasat zamanında ödenmesi ile ilgili bilgiler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan'a iletildi. Karaaslan'da konunun takipçisi olacağını vurguladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI