Advert

ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Orman İşletme Şefi Eyüp Can Çarkacı, Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım ve Ramazan Özdemir ile birlikte Samsun milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcı

ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA

GÜNDEM MADDELERİ:

            1- Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Vedat Özyılmaz yakın zamanda cezaevinin ilçemizden taşınmış olmasının ilçemizde yarattığı olumsuz etkilerinden bahsederek cezaevi binasının ve eski göçkün yatılı bölge okulu binasının değerlendirilerek topluma kazandırılmasını talep ettiler.

            2- İlçemize Orman İşletme Müdürlüğü kurulması için başlatılan süreç hakkında Alaçam Orman İşletme şefi Eyüp can Çarkacı tarafından bilgi verilip başkandan destekleri istenildi.
            3- İlçemizdeki istihdamı artırmak için davet edilen yabancı yatırımcılar hakkında Ramazan Özdemir tarafından bilgi verildi sayın genel başkan yardımcısı bu konuda gerekli bütün kurumlarla görüşüp bir toplantı organize edeceğini sürece tam destek verdiğini ve takipçisi olacağını beyan ettiler.

            4- Alaçamspor kulüp başkanı Özcan Nazlım Alaçam sporun başarılarından ve hedeflerinden bahsederek takımın şapka, atkı ve formasını sayın başkana hediye etti. Sayın başkan Alaçamspor kulübüne destek sözü verdi.x

            Ayrıca, toplantı esnasında enerji ve tabi kaynaklar bakan yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı arayarak Alaçam'ın doğalgaz çalışmalarının 2019 yılı içinde başlayacağını söyledi. Başkan Ayrıca karşıyaka köprüsünün yapımının takipçisi olduğunu en kısa sürede tamamlanacağının müjdesini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
ALAÇAM’DA ÖĞRENCİLERE GEZİCİ 'EBA' DESTEK HİZMETİ
EMNİYET MÜDÜRÜ  MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI
EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AKAR GÖREVE BAŞLADI